W związku z panującą sytuacją na świecie zespół targów Expo Sweet zmienił termin targów. Targi odbędą się w pierwszym możliwym i bezpiecznym terminie. Konkretna data Expo Sweet 2021 zostanie podana z wyprzedzeniem ok. 4-6 tygodniowym.

Szanowni Goście i Przyjaciele Expo Sweet,

Z ogromną przykrością musimy przesunąć lutowy termin targów Expo Sweet 2021. Mamy nadzieję, że targi uda się w tym roku zrealizować w marcu lub kwietniu. Oczywiście warunkiem koniecznym jest ustąpienie pandemii.

W obecnej sytuacji uważamy, że dla Waszego zdrowia i bezpieczeństwa należy zrezygnować z organizacji tak dużej imprezy, na której bliski kontakt byłby nieunikniony.

Na szczęście luty to dopiero początek roku i być może uda się przeprowadzić Expo Sweet w którymś z wiosennych miesięcy. Będziemy Was informować na bieżąco.

Wszystkie konkursy, które zaplanowaliśmy podczas targów, również ulegają przesunięciu na inny termin. W szczególności zależy nam na zrealizowaniu w tym roku Mistrzostw Polski w Dekoracji Tortów, których zwycięzca pojedzie na Mistrzostwa Świata do Mediolanu.

Bądźcie z nami! Śledźcie naszego facebooka i stronę www. Będziemy Was informować o wszelkich zmianach.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

Zespół Expo Sweet


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij