W budynku biurowym Innova Work Station na warszawskim Służewcu otworzyła się luksusowa cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie. W transakcji najemcę reprezentowała agencja Estate Fellows, a właściciela nieruchomości firma Savills.

 Założycielami DESEO Patisserie & Chocolaterie jest para podróżników Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska, którzy są również autorami jednego z popularnych blogów podróżniczo-kulinarnych.

Deseo znane jest z selektywnego doboru lokalizacji na swoje cukiernie. W Warszawie można je znaleźć w Fortcie 8, czyli XIX-wiecznych zrewitalizowanych koszarach na warszawskim Służewie, na modnej ulicy Burakowskiej w dawnej fabryce koronek oraz w nowym kompleksie wielofunkcyjnym Browary Warszawskie. Teraz do tego grona dołącza budynek Innova Work Station, m.in. dzięki swojej dogodnej lokalizacji, blisko Galerii Mokotów, pętli tramwajowej i nowych osiedli mieszkaniowych na Służewcu.

W Innova Work Station Deseo wynajęło ponad 600 m kw., na których znajduje się, już otwarta dla klientów, cukiernia oraz pracownia, w której powstają ciastka, torty i czekolady.

„Deseo to unikalny koncept gastronomiczny, który z pewnością będzie przyciągał najemców budynku oraz okolicznych mieszkańców. Wyroby cukiernicze sprzedawane są z prawdziwego kontenera morskiego, sprowadzonego przez właścicieli i stanowiącego obecnie oryginalny element aranżacji wnętrza” – mówi Katarzyna Wiśniewska, konsultant, dział powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

„Zawarcie długoterminowej umowy z Deseo jest dowodem na zmianę percepcji Służewca w oczach najemców. Zmiany infrastrukturalne i nowe obiekty mieszkaniowe wpłynęły na ożywienie całej tkanki miejskiej, podnosząc atrakcyjność tej lokalizacji. Dziękujemy marce Deseo za zaufanie i jednocześnie zachęcamy wszystkich do odwiedzin budynku Innova Work Station, by móc podziwiać, jak powstają ich popularne desery” – mówi Natalia Iwaszkiewicz, starszy menadżer ds. najmu, Cromwell Property Group.

Budynek Innova Work Station zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3. Oferuje 24 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W 2020 r. obiekt przeszedł modernizację, w ramach której odnowiono powierzchnie wspólne, w tym lobby recepcyjne i windowe.

Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w Innova Work Station jest Savills, jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Asset Managerem nieruchomości jest firma Cromwell Property Group, fundusz notowany na australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Globalna platforma Cromwell obejmuje ponad 440 pracowników zatrudnionych w 28 biurach w Australii, Nowej Zelandii i Europie. Na dzień 31 grudzień 2020 r. wartość zarządzanych aktywów w ujęciu globalnym wynosiła 7,4 mld EUR.

Źródło: Savills


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij